Anetka

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Vyhodnocení

Vršky

Vršek tady… Vršek tam… Všude, kam se podívám…
Jak to bylo se sbíráním vršků pro Anetku? Inspirovali nás Macurovi z Holešova a jejich Vrškománie. Rozhodli jsme se, že na ně navážeme. Motivací pro nás bylo pořízení některé z pomůcek, které pojišťovna nehradí nebo hradí pouze částečně.

Se sbíráním víček jsme začali v září 2011 a skončili v dubnu 2012. Přihlásili jsme se do projektu „Nakrmte Plastožrouta 2011/2012" firmy Jelínek Trading spol. s r.o..

Sbírám, sbíráš, sbíráme…
Do „vrškování" se vrhla spousta nadšených sběračů. Vršky se u nás doma hromadily… Do sbírání se zapojily školy (př. ZŠ Štípa,   ZŠ Kašava, 9. ZŠ ve Zlíně, 17. ZŠ ve Zlíně, ZŠ Pod Vinohrady v Uherském Brodě, Gymnázium Ladislava Jaroše v Holešově,…), školky (př. MŠ ve Štípě, MŠ v Kostelanech, MŠ ve Zdounkách,…), firmy (př. Trimill, a.s., Hydrap spol. s r.o. ZOD Delta Štípa,…), organizace (př. Dům dětí a mládeže Astra, Canisterapeutické centrum ve Zlíně, Sdružení moravskoslezského coursingu, Nekky baby club, Dům dětí a mládeže Sluníčko v Otrokovicích, Rehabilitační stacionář ve Zlíně,…). Se sbíráním víček nám pomáhali také jednotlivci známí, přátelé, ale i úplně cizí lidé…

Pro víčka jsme si po domluvě jezdili, lidé je k nám sami nosili nebo vozili, vršky přišly i poštou (př. 120 kg víček z Nového Boru).
Když jede pro vršky máma…
J

Když jede pro vršky táta… J


Chodilo nám také velké množství milých emailů, dopisů, pozdravů. Vždycky nás potěšily  a pohladily na duši.
Perlička… Velké množství víček se k nám dostalo na poslední chvíli (21.5.) ze Znojma. Poděkování patří paní Janě a její rodině za darovaná víčka a za domluvení dopravy. Víčka bezplatně přivezla firma Top Trans, děkujeme.

Vršky jsme odváželi ve dvou termínech 14.5. a 22.5.2012. S nakládáním nám pomohla rodina, kamarádi. S dopravou nám vyšlo vstříc ZOD Delta Štípa.

Díky vám všem se nám podařilo nasbírat 7580 kg víček, což je 41690 Kč. Za peníze utržené ze sběru vršků jsme doplatili polohovací zařízení, pořídíme lehátko do vany a některou z pomůcek na stimulaci zraku.

Sbírali jste s námi?
Přijměte poděkování… Jsme rádi za každý vršek!!! Vážíme si toho, že nám chce taková spousta lidí nezištně pomoci!!!
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky